HAKKIMIZDA

TahtaKartvizit.com 2011 yılında kurulmuştur. Firmamızın amacı müşterilerimize özel tanıtım ve reklam hizmeti vermek, müşterilerimizi kendi alanlarında daha prestijli bir konuma taşımaktır. Kısa sürede firmamız sektörün öncü kuruluşlarından birisi olmuştur.TahtaKartvizit.com ahşap davetiye, ahşap lazer kesim kartvizit, el yapımı özel ahşap kartvizitlik ve her türlü özel ahşap işlemeli dekorasyon ürünlerini kendi atölyesinde üretmektedir.
TahtaKartvizit.com, kendi branşlarında uzmanlaşmış kişilerden oluşmakta olup sermayesini her yıl artırmakta, böylece sektörde giderek büyüyen bir ivme kazanmaktadır.

Kaliteli hizmet sunmayı temel prensip olarak ilke edinen TahtaKartvizit.com, eğitimli, çağdaş ve disiplinli personelinin, müşterinin çıkarlarını ön planda tutan, verimli ve özverili çalışması sayesinde sektörünün öncüleri arasında yerini almış, yapmış ve yapmakta olduğu uygulama çözümleri ile daima ilklere imza atmış bir kurumdur.


TahtaKartvizit.com MANİFESTOSU!

TahtaKartvizit.com, yani biz, sermayemizi en iyi şekilde değerlendirip ürettiğimiz ürünleri en uygun fiyata sizlere ulaştırmayı kendimize görev ediniyoruz.

Bundan hem biz hemde siz karlı çıkıyorsunuz, e o zaman telefonla, mail ile veya canlı destek hattımızla sizlere her konuda destek olalım.Sorun bize, ne olursa olsun sorun, biz bunun için buradayız.En kötü bir sesinizi duymuş oluruz.

Yaptığınız alışverişlerde size sürprizler yapabiliriz, hediyeler ile şaşırtabiliriz, buna hazırlıklı olun, çünkü hediye almak sizin hakkınız, bunu yapmaktan hiç çekinmeyiz.

Müşteri her zaman haklıdır, bu bizde sözde kalmaz, uygulanır, hak verilir, bizim manifestomuzun en ön sırasında yer alır.

Çalışma arkadaşlarımızı özenle seçiyoruz, bunu yapıyoruz, çünkü sizin keyfinizin kaçmaması her şeyden çok daha önemli!

Sosyal sorumluluk projelerimiz hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız, belki el ele verip daha iyi şeyler yapabiliriz.


SAYGILARIMIZLA…
Tahta Kartvizit, Ahşap Kartvizit, Kartvizit, Şeffaf Kartvizit, Ahşap Kitap Ayracı, Ahşap Saat TahtaKartvizit.com ile farklı görünün. TahtaKartvizit.com, Sevdiklerinize En Güzel, En Kaliteli ve Ucuza Hediye Bulabileceğiniz Tek Adres. TahtaKartvizit.com Tahta Kartvizit, Ahşap Kartvizit, Kartvizit, Şeffaf Kartvizit, Ahşap Kitap Ayracı, Ahşap Saat. Rating: 5 TahtaKartvizit, Ahşap Kartvizit, Kartvizit, Şeffaf Kartvizit, Ahşap Kitap Ayracı, Ahşap Saat